Home

Bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić państwa do naszego Niepublicznego Żłobka Myszki Miki.

Jesteśmy pierwszym ze Żłobków, który uzyskał wpis do rejestru żłobków, prowadzonego przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych w Poznaniu pod numerem 10/2012.

 

"Pomagam dzieciom w trudnej sztuce porządkowania świata"
 
W myśl tej zasady Niepubliczny Złobek Myszki Miki działa już od 2010 roku!
 
Nasze atuty:
● całodzienny abonament od 1 stycznia 2018 wynosić będzie 450 zł plus wyżywienie!,
● objęcie dotacją z Urzędu Miasta, 
● wykwalifikowana kadra pedagogiczna,
● dostowanie przestrzeni do potrzeb dzieci w wieku od 20 tyg do 3 lat,
● zajęcia plastyczne,
● warsztaty muzyczno-ruchowe z elementami metody Weroniki Sherborne,
● praktyczna nauka języka angielskiego,
● spędzanie czasu na świeżym powietrzu - posiadamy ogród oraz duży balkon,
● zumba,
● elementy muzykoterapii i bajkoterapii,
● zajęcia oparte o dary natury - "pokaż mi świat"
● wczesne wspomaganie rozwoju mowy,
● zajęcia gimnastyczne,
● metody i techniki wyciszania grupy,
● zajęcia kształcące zmysły, m.in. sensoplastyka, 
● wyprawka dla każdego dziecka: kocyk, poduszka.
 
 

Informacje o przekazywaniu danych RODO

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczny Żłobek Myszki Miki, zwany dalej: „Administratorem”. Kontakt z administratorem danych osobowych :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie : 792 758 953.

2. Twoje dane przetwarzane są w celu prawidłowego wypełniania funkcji opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej wobec dziecka – podopiecznego placówki a także w związku z rekrutacją. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest Ustawa z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa: Ustawa z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępnienia dokumentacji medycznej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.

7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Przekazanie nam Twoich danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego rodzica/ opiekuna prawnego dziecka, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 2.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Zapisy

Chętnych zapraszamy

tel. kom.
+48 792-758-953
Kamila Soszyńska

Statut